Kontakty arrow Kosmetika

Hlavní menu

Kontakty
Úvod
......................................................
Kadeřnictví a modeláž nehtů
Kosmetika
Vizážistika
Manikúra - pedikúra
Manuální lymfodrenáže
Masáže, hot stones
......................................................
Galerie
Partneři - Zpětné odkazy
......................................................
ČLÁNKY
Jak pečovat o pleť

Kdo je zde?

Kosmetika - Ultrazvukový přístroj, Payot, BIO kosmetika Tisk
Napsal Administrator   
PEELING PRIMALUCE 

Výsledek ošetření - na 4 typech pleti:

A) Povadající pleť s vráskami - projasnění, omlazení a vyhlazení pleti

B) Hyperkeratózní pleť - výrazné zjemnění a projasnění

C) Pigmentové skvrny - vybělení pigmentových skvrn a zabránění další tvorbě

D) Aknózní pleť - odstranění zánětu, zklidnění, stažení pórů, redukce mazových žláz

 

CENA: 750 Kč 

 

BIO KOSMETIKA  

Stále více žen vyhledávákvalitní kosmetické služby, stále více žen i mužů nakupuje pěstící kosmetickévýrobky pro domácí péči. Víte jak vybírat? Kolem nás je spousta syntetickékosmetiky, která na svých etiketách hlásá "Přírodní". Kolik procentpřírody v ní je? Kolik chemie? Hledejte certifikovanou BIO kosmetiku, jejížpřírodní obsah je zaručen právě certifikátem.
Jsme prvním salonem v Českérepublice, který připravil pro klientky BIO ošetření francouzskou kosmetikou CATTIER, FLORAME a ACORELLE. Tyto značky mají široký výběr ošetření jak prokosmetickou kabinu, tak i pro domácí ošetření celého těla. Nechybí aniBIOPARFÉMY.


Záruka harmonies přírodou:

A) Ekologická a biologickákosmetika certifikovaná  ECOCERT“,„COSMEBIO“.

B) Obsahuje do maximální možnémíry PŘÍRODNÍ a BIOLOGICKÉ složky: 99,6% přírodních a 90% BIO.

C) Netestováno na zvířatech.

D) Obsahuje složkyz BIOLOGICKÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ pro harmonii každého a respektování přírody!

E) Neobsahuje PARABENY ani PHENOXYETHANOL,bez SILICONŮ a GENETICKO MODIFIKOVANÝCH ORGANISMŮ, bez PETROCHEMICKÝCHDERIVÁTŮ, bez SYNTETICKÝCH BARVIV A PARFÉMŮ

 

Biokosmetika je  vyvinuta pro krásu, hygienu a péči. Je přírodní, šetrná, příjemná   a účinná.

Biokosmetika klade důraz na kvalitní přírodní složky, jejichž jedinečné vlastnosti jsou známy anepoužívá žádné tkz. „revoluční" syntetické látky, u kterých není známa anebo je známa jen velmi málo dlouhodobá účinnost.

 

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE 

Jedná se o velmi jemnou a šetrnou techniku, šetrnou k pokožce. Doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolnění svalů v obličeji a zlepšení prokrvení kůže, dochází k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází zcela s novou tváří. Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i kodbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

CENA

60 MINUT - 450 KČ 

  

 

Ošetření pleti obličeje a těla ultrazvukovým přístrojem:         

Ultrazvukový  přístroj je  velkým  pomocníkem při ošetření celého těla.

Na obličeji je to účinné ošetření akné, obtížně řešitelné podráždění pleti, zlepšení stavu kuperózy a intenzivní hydratace s liftingem.

Na těle je to zažehlení a vpravení zpevňujících, drenážních  a hydratačních látek proti celulitidě a striím, žehlení dekoltu, obličeje  a potřebných partií. Ultrazvukové čištění pleti je šetrné a bezbolestné, zároveň probíhá i povrchový peeling pleti bez použití peelingového krému.

Ultrazvuková mezoterapie:

Ultrazvuková mezoterapie se provádí pomocí ultrazvukových kulatých hlavic – oční,  obličejová, hlavice na tělo. Ultrazvuk správné vlnové délky mění prostupnost pokožky, a tím  aktivní látky, ampule, séra pronikají hluboko do pokožky, čehož se zapracováním ručním nedá docílit. Působením ultrazvuku se mění tlak  v okolních  tkáních , částečky hmoty tkáně se rychle rozkmitají, dochází k propustnosti mezibuněčných prostora vlivem tření dochází i k biochemické masáži.

Účinky ultrazvuku: 

Aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, biostimulační účinky, buněčná regenerace, liftingový efekt.                                            

Při použití ultrazvukového přístroje jsou výsledky viditelné ihned po prvním použití, kdy dochází ke zlepšení mikrocirkulace pleti, k okysličení pleti a viditelné pružnosti.

Ultrazvuková špachtle:

Ultrazvuková špachtle pracuje na principu  jemných vibrací, které účinně hloubkově čistí pleť a odstraňují nečistoty a odumřelé buňky, a proto špachtlí provádíme i peeling. Špachtlí provádíme i mikromasáž, která regeneruje pokožku  a již po prvním ošetření vidíte, že pleť je jasnější a vypnutá.

Způsob použití přístroje:

Ultrazvukové ošetření lze využít 1x měsíčně při celkovém ošetření během  pravidelné návštěvě kosmetiky .

Pro vyžehlení a omlazení pleti se  doporučuje  kůra 2x ročně /jaro, podzim/ , kdy klientka přijde na ošetření 10x po sobě , a to 1x až 2x týdně . Z toho je 1. ošetření celkové s masáží ruční a použitím ultrazvukových hlavic, 2 .– 9. jen s použitím ultrazvukových hlavic a 10. ošetření opět stejné jako 1.

Při ošetření akné je vhodný časový odstup pouze 3 dny 3x po sobě , kdy se pleť velmi intenzivně vyčistí a dále již jen dle potřeby / doporučuji 1x měsíčně/.

     

/při zakoupení celé kůry jako dárek obdržíte krém na ruce Payot 75ml nebo sprchový gel s minerály  Payot200ml -  dle vašeho výběru/.     

 

Francouzská kosmetika Payot

V roce 2005 vytvořila exkluzivní řadu výrobků pro nově zaváděné postupy v péči o tělo. Tyto výrobky jsou výjímečné svým obsahem minerálů - jílů a hlavně polodrahokamů.

Tyto výrobky  způsobují převrat v pojetí ošetření těla. Tato ošetření těla jsou zároveň kosmetická jako holistická. V souladu s přírodou dodávají přirozeně  tělu základní prvky pro jeho dobití a remineralizaci.


Minerály představují pro tělo bohatý zdroj řady prospěšných látek. Jejich složení obsahuje výjimečnou  energii, která ovlivňuje mysl, tělo a duši na všech úrovních. Tyto vědomosti byly známé po celou historii. Dnes jsou používány v mnoha oblastech včetně alternativní medicíny. Jsou to kameny, které vibrují energií a pomáhají obnovit harmonii.

Payot tyto minerály vybral proto, aby vytvořil exkluzivní řadu výrobků pro nově zaváděné postupy v péči o tělo.

Jíly:

Jíly vznikly před 35 miliony let metamorfózou hornin. Tato „ magická zem“ byla proslulá po tisíce let pro své léčivé vlastnosti. Používaný samotný nebo smíšený s jinými přísadami může jíl čistit, tonizovat, chránit, zjemňovat a vyživovat všechny typy pleti. Tyto četné přednosti z něj činí důležitou látku v péči o pleť. Přeplňené silnými schopnostmi probouzejí naše energetické zdroje a naplňují nás pozitivní, vitální energií.

Růžový jíl:

je doporučen pro citlivou, reaktivní pokožku. Zjemňuje a obnovuje zářivost citlivé, zranitelné pleti.

Zelený jíl:

vysoce efektivní pro regulaci přebytečného mazu a podporu odbourávání toxinů.

Bílý jíl:

zpevňuje kůži a je zvlášť doporučován pro suchou a zralou pleť. Oživuje buňky, remineralizuje epiderm.

 

Polodrahokamy:

  • Rhodochrozit: kámen proti stresu – energizuje unavenou pleť vyrovnáváním nedostatku stopových prvků a zvlášť hořčíku. Balzám s tímto polodrahokamem zklidňuje, uvolňuje a relaxuje. Je to silný balzám proti stresu.
  • Malachit: tento kámen obsahuje měď, stopový prvek s obnovující biologickou úlohou pro údržbu pokožky. Pročisťuje a čistí do hloubky, odbourává toxiny. Ideální pro problémovou pleť. Balzám s tímto polodrahokamem detoxikuje, čistí a pročišťuje.
  • Smithsonit: ideální pro zralou pleť se ztrátou pevnosti. Jeho bohatý obsah zinku má regenerační efekt na pleť a podporuje tvorbu kolagenu a elastinových vláken, která podporují strukturu pokožky. Blazám s tímto polodrahokamem znovuoživuje pokožku. 


Jaké máme druhy pleti a jak je ošetřujeme francouzskou kosmetikou PAYOT?

Suchá pleť: Je-li o ní dobře pečováno, je suchá pleť záviděníhodně krásná. Když ji ale zanedbáme nebo o ni nepečujeme správně, je náchylná k předčasnému stárnutí. Přípravky Payot  obsahují HYDRO-REGULAČNÍ  komplex / Extrakt pouštní rostliny L´Imperata cylindrica, výtažek z kaštanu, med/, který obnovuje rovnováhu hydratace pleti po celý den. TEST: po jednom měsíci používání se úroveň hydratace zvýšila o 34%.

Citlivá pleť: produkuje málo tuku, ale má navíc obzvlášť tenkou rohovou vrstvu a jan málo ochranných pigmentů. To ji činí extrémně přístupnou všem vnějším vlivům a také málo odolnou vůči stresu. Při péči dbáme na jednoduchost. Přípravky Payot obsahují sezamový olej, lékořici, proti dráždivý len, med, zklidňující rostlinné extrakty/ chrpa a aloe vera/, které slouží k preventivní a uzdravující péči pro všechny stupně citlivosti pleti. 

Mastná pleť: U Dvat mastnou pleť tak, aby vypadala dobře, není vždy jednoduché. Důkladné čištění večer a ráno je u mastné a nečisté pleti alfou a omegou kosmetické péče. Přípravky Payot díky kombinaci elené kávy, která má antioxidační účinky a aktivními látkami jako jsou např. Amisoft a Bioecolia odstraňují nedostatky mastné pleti a navracejí ji jemnost a pocit zdraví po celý den.

Stárnoucí pleť: vlivem ubíhajícího času kontury obličeje ztrácí svůj tvar, rysy ochabují a vrásky se prohlubují. Kolagenová vlákna a esenciální mastné kyseliny ubývají. Proto laboratoře Payot začlenily esenciální mastné kyseliny do kompenzačního komplexu s dvojím účinkem, který působí na hydrataci pleti, posiluje ochrannou vrstvu kůže a obnovuje hydrolipidní film.
Jak probudit energii, uvolnit napětí a obnovit zářivý vzhled pletí?  24 hodinový PROTISTRESOVY PROGRAM  PAYOT s kakaem , pomerančem a levandulí pomáhá tělu překonat stres: - podporuje stimulaci molekul štěstí, odstraňuje tenzi, stimuluje uvolňování energie.

 

CO JE ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ

Ošetření  ultrazvukovou špachtlí  je bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové ošetření pleti na bázi jemného hloubkového peelingu. Provádí se u všech stavů pleti, zvlášť u pleti se zánětlivými projevy a akné. Nenarušuje strukturu pleti, nehrozí přenos infekce. 

Cílem je odstranění odumřelých kožních buněk, projasnění pleti, detoxikace, redukce přebytečného kožního mazu, částečně redukce melaninu. Další účinky – redukce vrásek, prokrvení a zpevnění pokožky, aktivace kolagenních vláken.

ultrazvukových hlavic  se využívají vibrace o frekvenci 1 MHZ působící do hloubky jako jemná masáž. Slouží k vpravování účinných látek a žehlení obličeje včetně očního okolí.

Tímto způsobem je možné ošetření akné, zklidnění podrážděné pleti, zlepšení stavu kuperózy (žilky) a intenzívní hydrataci s liftingem.

Ultrazvuk má výrazný léčebný a liftingový účinek při použití vhodných sér a ampulí.


 

Kosmetička: Barbora Polovková